Świeża symulacja na szkolenia integracyjne – warsztat dla coachów

Informujemy, że w naszym szerokim portfolio szkoleń dla rynku małych firm rodzinnych, stowarzyszen niedochodowych i sektora publicznego od przyszłego roku promujemy grę menedżerską: Ekstremalne mistrzostwa w nieziemskim wariancie gry w 3 piłeczki (Wstępna nazwa symulacji jest do korekty – ale odzwierciedla charakter ćwiczenia.)
Naszą grę wykorzystujemy na warsztatach z finansów menedżerskich, ze współpracy grupowej i na wyjazdach integracyjnych. Gra nadaje się też na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Statystycznie najpowszechniejsze jej zastosowanie to Wyjazdy Team Building.

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Merytoryka zabawy: efektywność indywidualna i zespołowa
Kraj pochodzenia licencji: Łotwa
Czas realizacji: od jednego do dwóch dni – zależne od wariantu
Liczba uczestników: co najmniej 8, do 20.
Rekwizyty: tarcza do lotek – sztuk dwie, kostki do układania silikonu – sztuk sześć, linijka- sztuk dwie, trochę oliwek, paczka miedzianych kredek, opiekacz

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
„dermostica institute” Bartosz Waliś, Powozy Konne Henryk Glinkowski Spółka Jawna, „ALHEN ARTSZKŁO” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, AFT Sp. z o.o. , Butrans – Poznań Materiały Budowlane Sp. z o.o., Zakład obróbki Precyzyjnej CNC Sławomir Urbański, Produkcja i Handel Jerzy Kuczyński, Województwo Wielkopolskie, Gmina Siedlec, Gmina Rakoniewice, ANREST Sp. z o.o., Międzyuczelniany Instytut Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki, Akademie Sztuk Pięknych w Warszawie, Krakowie, UMK Toruń, Fundacja Academia Iuris , Fundacja POLSAT, Parafia Rzymsko-Katolicka Matki Boskiej z Lourdes, Rzymskokatolicka Parafia św. Klemensa, Stowarzyszenie KoLiber, Stowarzyszenie Profilaktyki Aktywnej, Kultury i Rekreacji „Wygrać Życie”, Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „ISKRA”, Warszawskie Towarzystwo Sportowe Deski, Związek Artystów Scen Polskich
Gra była także rozgrywana na studiach podyplomowych „Statystyka”

BIBLIOTECZKA:
Szkoleniowcom chcącym prowadzić grę polecamy następujące pozycje literaturowe:

 • Piąta dyscyplina – Preter Senge
 • Sprzedaż przez zaufanie-Todd M. Duncan
 • Aktywne ćwiczenia szkoleniowe. Uczenie przez doświadczanie-Mel Silberman
 • Zaatakuj swój dzień, zanim on zaatakuje Ciebie! -Trapper Woods, Mark Woods
 • Kryzys – punkt zwrotny w życiu-Guido Kreppold
 • Społeczna teoria stosunków międzynarodowych-Alexander Wendt
 • Zaplanuj swój sukces! Biznesplan na start-Anna Szajkowska

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Termin: wkrótce
  Miejsce: Drużbice, hotel Villa Jedynak, ulica Plater, Emilii 18
  Opłata za udział: 1500 PLN netto. Dajemy opcję uiszczenia ceny ratalnie – sześć miesięcznych wpłat.
  W cenie kursu zawarty jest obiad. Przystawka: Roladka z łososia nadziewana puszystym chrzanem . Zupa: krem z dyni z prażonymi pestkami. Drugie danie: Zrolowana polędwiczka wieprzowa z serem owczym, aromatyczną cebulą suszonym pomidorem, podana z ziemniakami na patyku i kokilką smażonej kapusty. Deser: Krucha tarta z marynowanymi w Amaretto suszonymi śliwkami i powidłami z polskich węgierek oraz prażonymi migdałami, podana z waniliowymi lodami. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.

 • Comments are closed.