Szkolenia team building – wyróżnieni absolwenci


Zleceniodawcom i partnerom wymienionym na tej stronie niniejszym dziękujemy (a także przyznajemy wymienione niżej podarunki) za uwagę przeznaczoną na uzupełnienie kwestionariusza, który opracowali nasi doradcy Brajan Głombik, January Leszczyk, Ernest Konieczko i Olaf Umiński w czasie warsztatu Zabawy Motywacyjne

  • Oliwier Horzela, Wydawca posiłków, Klwów, otrzymuje kupon na wykład „Ja jako lider i ja jako menedżer –moja rola, zadania i obowiązki” lub zabawę i grę integracyjną i książkę „Wybrane zagadnienia z pedagogiki korekcyjno-kompensacyjnej. Wzorzec terapeuty”
  • Florencjusz Drewniowski, Prokurator, Kowal, dostaje od nas zaproszenie na trening „Etyczne wywieranie wpływu na ludzi. jak przekonywać innych do naszych pomysłów i propozycji?” lub event motywacyjny a także wydawnictwo „Krótka historia młodzieżowej subkulturowości”
  • Igor Ertel, Psycholog kliniczny, Kolbudy, przyznajemy darmowy wstęp na trening „Komunikacja wewnętrzna – od przypadku do strategii” lub warsztat komunikacji i współpracy a ponadto publikację „Zaburzenia w zachowaniu dzieci i młodzieży”
  • Adrian Gucwa, Detektyw (prywatny) , Nowy Tomyśl, zapraszamy gratisowo na moduł coachingowy „asystentka doskonała” lub dowolną z zabaw integracyjnych w naszej ofercie a dodatkowo publikację „Synteza informacji o przedsiębiorstwie. Podejście ontologiczne”
  • Wincent Bukrym, Kontroler ruchu lotniczego, Przemęt, przyznajemy darmowy wstęp na wykład „Optymalizacja kosztów w jednostce zakupów” lub wyjazd integracyjny a ponadto publikację „Administracja publiczna”
  • Marcin Głąb, Inspektor dozoru technicznego , Borzęcin, przesyłamy bezpłatny voucher na trening „ Systemy wynagradzania i premiowania ” lub warsztat komunikacji i współpracy a ponadto publikację „Nacjonalizm czy nacjonalizmy? (Zamiast wstępu)”
  • Walenty Szulc, Lekarz , Dolice, przyznajemy darmowy wstęp na panel dyskusyjny „innowacyjne spotkanie handlowe ” lub szkolenie team building i wydawnictwo „Podstawy rachunkowości. Podręcznik”
  • Comments are closed.